Náš online prodej jsme pozastavili, v těchto místech však naše produkty ještě nadále najdete! Můžete si je zde osahat, prohlédnout, dát si z nich třeba něco dobrého, vyfotit s nimi krásné fotografie, a někde i rovnou zakoupit!

THE BOWLS

bistro a showroom, Praha

www.thebowls.cz

V této krásné kavárně/bistru v Praze vám do našich misek připraví nějakou dobrotu, zároveň si vybrané misky můžete prohlédnout v malém showroomu ihned u vstupu a rovnou i zakoupit! A určitě si tam dejte kávu a něco dobrého, stojí to za to! 

MOCUP.SPACE

první flatlay fotostudio, Praha

https://www.mocup.space

Unikátní kreativní prostor, který můžete využít pro focení produktových fotografií, zejména pro sociální sítě, flatlay fotografií, scén s množstvím doplňků a použitím různých pozadí. Nyní si v tomto krásném studiu můžete osahat hned několik z našich produktů a využít je nejen jako kulisy ke svým výtvorům. Prostory najdete v Praze a nově také v Brně!

CAFE ELEKTRIC

restaurace, Praha

facebook.com/cafe-elektric/

Stylová restaurace s filmovou atmosférou 20.let, kde si z široké nabídky zdravých jídel vybere opravdu každý. Některé z dobrot vám naservírují rovnou do naší kokosové misky! 🙂

BOHOSTYLE.SK

e-shop, Slovensko

https://www.bohostyle.sk/kokosove-misky/

Slovenský e-shop zaměřený na „bohémskou“ módu, bytové dekorace, ekologické produkty a pomůcky na cvičení jógy. Najdete tam i pár našich produktů!